HOME       PROGRAMI      ARTISTËT      BILETAT       TRADITA       GALERIA       AKTIVITETE & TË REJA       FAQ     

EKSPERIENCA E BALLOS VJENEZE

Në pritje të edicionit të 3-të...

Pyetjet më të shpeshta

Për të blerë biletat online klikoni në likun më poshtë: https://www.myticket.al/

Eventi do të organizohet në ambjentet e Pallatit të Kongreseve, në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” Tiranë

Balloja Vjeneze është një event mjaft tradicional dhe okazioni perfekt për të veshur  fustanin më elegant të mbrëmjes për femrat dhe kostumin klasik me papjonin e zi për meshkujt. 

Fustanin elegant për Ballon Vjeneze mund ta gjeni:

RetrÓ Avantgarde, 067 200 9769

Frederica, 069 80 24510

Geraldina Sposa, 068 60 30733

Ami Event, 069 42 48918

Class by Alketa, 069 60 95 693

Cacharel Albania (TEG, Coin, City Park)

Ti ndiçon, Ti Institute, Tel: 069 80 333 75

Jetmira, 067 27 98 381

G Studio, 069 21 00280

Charme Eterne, 068 32 78331

New Look Tina, 0692066530

Kostumin tradicional të ballos mund ta gjeni: 

RetrÓ Avantgarde, 067 200 9769 (Toptani Center)

Frederica, 069 80 24510

Geraldina Sposa, 068 60 30733

Ami Event, 069 42 48918

Class by Alketa, 069 60 95 693

Cacharel Albania (TEG, Coin, City Park)

Padyshim që po. Balloja Vjeneze është një event që e ve theksin aq sa tek kërcimi ashtu edhe tek festa, argëtimi apo njohjet me njerëzit. Gjithsesi në qoftë se do doni të argëtoheni akoma më shumë në pistën e vallëzimit, ne kemi zgjidhjen perfekte për ju.  

Gjatë ballos do të shërbehen ushqim tradicional austriak nga Rogner Hotel Tirana.

Kushdo mund të marrë pjesë në Tombolën e Mesnatës.

Bileta kushton 500 Lek

Ju mund të fitoni një nga 100 çmimet!

Për të rejat më të fundit nga Balloja Vjeneze në Tiranë mund të na ndiqni në rrjetet tona sociale – ju lutem shkoni në fund të faqes.

Tregoni biletën tuaj gjatë hyrjes

Ruani biletën për Tombolën e Mesnatës

Jo, bileta nuk është e rimbursueshme, por në rast se nuk keni mundësi të merrni pjesë, mund t’ja dhuroni biletën një miku apo të afërmi.

Jo, nuk rregullat e Ballos Vjeneze nuk jua lejojnë këtë?

Sponsorët e edicionit të kaluar:

Programi     Artistët     Biletat     Tradita     Galeria     Aktivitet & të Reja     FAQ

info@ballovjeneze.com   |   Tel: +355 4 22 67 681  |   Cel: +355 69 20 76 769